«Лігос» визнано кращим у двох номінаціях Національної премії «Private Label-2016»

26 серпня 2016 року у Києві відбулася VIII Міжнародна практична конференція «PrivateLabel-2016: Розширення границь контрактного виробництва». Понад 300 топ-менеджерів з українських та міжнародних компаній обговорили перспективи розвитку Власних торгівельних марок (ВТМ) в рамках співпраці з Європейським Союзом.

У виступах та дискусіях представників піднімалися такі питання, як: шляхів просування українських ВТМ на Європейських ринках.

Представники провідних виробничих, рітейлових, дистрибуційних компаній та підприємств суміжних галузей – виробництва упаковка, ІТ, банків, досліждень поділилися своїми спостереженнями щодо особливостей споживацьких настроїв у Європі та Україні, розказали про власний досвід просування українських ВТМ на європейському ринку, про популярні торгові формати та особливості заключення торгових контрактів у Європі, зазначили яких помилок необхідно уникати виробникам та рітейлерам при створені ВТМ, виборі упакування тощо.

Окрім виступів та дискусій в рамках конференції відбувалися переговори про закупки ВТМ між виробниками та представниками роздрібних мереж та окремими нагородами відзначили тих, хто вже втілює у своїй роботі високі європейські стандарти та розвиває ВТМ в Україні.

У конкурсі на щорічну Національну бізнес-премію «Private Label-2016», що визначає досягнення рітейлерів та виробників в напрямку розвитку ВТМ та взаємодії з партнерами, ми отримали аж дві нагороди. ТОВ Лігос визнано кращим у номінаціях «Стабільність поставок» та «Вклад в розвиток ВТМ в Україні».

Пишаємося почесною відзнакою, дякуємо партнерам за довіру і не зупиняємось на досягнутому – працюємо заради успіху на українському та міжнародному ринку!