Новини

Інженерні студентські змагання EBEC Challenge Lviv відбувалися за підтримки компанії «Лігос».

Другий рік поспіль компанія «Лігос» стає «смачним» партнером інженерних змагань EBEC Challenge Lviv, які відбулися 27 листопада – 1 грудня 2017 р. у Національному Університеті “Львівська політехніка”.

EBEC (European BEST Engineering Competition) – наймасштабніші командні інженерні змагання в Європі, які проводяться у двох категоріях: Case Study – це теоретичне завдання, де результат демонструють у вигляді презентації шляхів розв’язання заданих проблем, та Team Design – практичне вирішення певного технічного завдання. Результатом проведення конкурсу є пристрій, який виконує необхідні функції для розв’язання поставленої задачі.

Змагання проводить міжнародна студентська організація  Board of European Students of Technology (BEST) – неприбуткова, неполітична організація, яка забезпечує обмін знаннями та співробітництво між студентами, компаніями та університетами на територіях Європи.
У Львові локальний осередок BESTу за десять років існування став одним з найбільш результативних та численних осередків. Метою організації є надання студентам додаткової освіти, знайомство з європейськими культурами та народами, розвивати навички роботи у міжнародному середовищі; створити можливість для особистого розвитку та самореалізації.

Цього року, порівнюючи з минулими роками, значно збільшилась кількість учасників усіх подій, що проводились. Юні інженери завзято працювали і створювали нові власні винаходити. Результати змагань показали, що час для інженерів настав!!!
У перервах між змаганнями, студенти ласували смачними та запашними круасанами від ТМ «Лігос», які не лише втамували їх голод, але надали енергію на генерацію ідей, вирішення надскладних задач та підзаряджали розум молодих інженерів, які працювали не покладаючи рук.